תיקון שיניים

תיקון שיניים

תיקון שיניים הפך לתופעה רווחת בקרב גילאים רבים, ויכולה להתרחש בעקבות פגיעה, שבירה, או סדק של השן, או מצב רפואי. התיקון מיועד לכל מי שסובל משיניים שנפגעו, נפלו, או נשברו ומרגיש ירידה בביטחון, וקושי בזמן האכילה ובזמן הדיבור. כמו כן, תיקון שיניים כיום הוא תהליך יחסית פשוט, שלא דורש זמן רב כמו בעבר, וכל אחד יכול להחזיר לעצמו את החיוך המושלם, באמצעות התיקון המקצועי. חיוך מושלם מתמחים בתיקון שיניים במגוון דרכים וטיפולים, כאשר כל תכנית מיועדת וספציפית עבור המטופל ומצבו הרפואי.

תיקון תותבות

את השיניים התותבות חשוב לתחזק ולנקות ממש כפי שמנקים שיניים טבעיות. במקרה של העדר תחזוקה, השיניים התותבות יכולות להפגם, ולאבד מהאיכות שלהן. צחצוח יומי יכול להרחיק שכבות של פלאק וחיידקים ולמנוע מצב עתידי של תיקון שיניים, טיפולים רבים, ניתוחים, ועוד.

תיקון שיניים תותבות

השיניים התותבות אשר מותקנות בפה מושפעות במידה רבה מהמצב הבריאותי, שינויים במצב הרפואי, עלייה או ירידה במשקל, בעיות חניכיים, כל אלה ועוד, יכולים להשפיע באופן משמעותי על האחיזה של השיניים בפה, ובהתאם לכך על העמידות שלהם. שיניים תותבות שנסקות או נשברות זקוקות לטיפול מהיר על מנת להמנע מהחמרה. מומלץ לגשת למעבדת שיניים מקצועית, על מנת לבצע תיקון על הצד המקצועי והטוב ביותר. התיקון נועד לשפר את המצב הקיים, ולהחזיר למטופל את האפשרות לחייך בביטחון. על מנת לבצע את התיקון המקצועי, חשוב לגשת אל טכנאי שיניים מקצועי, שיבצע את ההליך באופן הטוב והאפקטיבי ביותר.
​​​​​​​

תותבות על שתלים

תותבות על גבי שתלים מבוססות למעשה על תותב אשר נשען על בורג שאותו בורג נעשן על שתל קיים. תותבות על שתלים מקובעים היטב, ואין חשש להתייחס אליהם ממש כמו שיניים רגילות לחלוטין. התותבות משפרות באופן ניכר את האסתטיקה בפה, וכמובן גם את בריאות השיניים והחניכיים. לפני הטיפול, מומלץ לעבור בדיקה מקיפה אצל רופא מומחה, על מנת לבדוק כי קיים עצם ומבנה טוב בשיניים שליד. ההשתלה של תותבות הינו טיפול מורכב יחסית, אך שיכול להתבצע על הצד הטוב ביותר כאשר מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון. חיוך מושלם מתמחים בתותבות על שתלים, תיקון תותבות, תיקוני שיניים, וטיפולים רפואיים ואסתטיים רבים.


אלטמן קידום עסקים