תותבות שיניים

חידוש ותיקון שיניים תותבות במקום!

שיניים תותבות הן פתרון להשלמת שיניים חסרות, בין אם באופן חלקי ובין אם באופן מלא. היום ישנם סוגים שונים של פתרונות להשלמת שיניים חסרות כולל השתלת שיניים עם מבנה קבוע. כאשר רוב השיניים או כולן חסרות, מצב המאפיין את הגיל השלישי, פתרון שעלותו נמוכה יותר ועדיין מהווה תחליף לשיניים הטבעיות הוא שיניים תותבות נשלפות. אנחנו בחיוך מושלם נכין, נחדש או נתקן על פי הצורך שיניים תותבות- הן מבנה שן המותקן על גבי שתל והן שיניים תותבות נשלפות.

החשיבות שבהתקנת שיניים תותבות

החלפת שיניים חסרות בשיניים תותבות אינה חשובה רק מבחינה אסתטית. המשמעות של שיניים חסרות הוא לעיסה חלקית בלבד, מה שאומר עיכול פחות טוב של המזון וספיגה חלקית בלבד של מינרלים וויטמינים הנחוצים לתפקד תקין של הגוף, במיוחד בגיל השלישי. לכן, חשוב לא להזניח וכאשר שיניים נופלות או נעקרות בגלל מצבן הפגום חשוב להתקין שיניים תותבות, כשההמלצה היא על גבי שתל, בין אם שיניים בעלות מבנה קבוע בין אם כשיניים נשלפות.


חידוש שיניים תותבות

כיוון ששיניים תותבות הן גוף זר היושב בפה על בסיס קבוע, הן דורשות תחזוקה, שטיפה וניקוי. גם עם שמירה על היגיינה, עדיין שיניים תותבות מועדות להישחק בשלב מסויים. שחיקה של השן לא מחייבת דווקא החלפה מלאה שלה בשן אחרת. ניתן באמצעות תיקון וחידוש קצרים שאנו מבצעים במקום להחזיר את השן למצב תקין כך שתוכל להיות עדיין בשימוש. תיקון וחידוש שיניים תותבות ללא ספק יחסוך לא מעט כסף.

מתי נדרש חידוש שן תותבת?

יש מספר מצבים בהם יתכן שיידרש חידוש השן. אחד מהם הוא כאשר שן נופלת בזמן אכילה או צחצוח שיניים ונפגמת. מצב אחר הוא היווצרות סדק כאשר השיניים התותבות לא מאוזנות ומצב שלישי הוא עייפות החומר ושחיקתו. התיקון והחידוש כוללים ריפוד באקריל תוך ניקוי האקריל הישן. בחידוש התותבות נעשית שוב התאמה בין שיניים עליונות לתחתונות באמצעות לקיחת מטבעים מדוייקים של המנשך והשיניים.

ריפוד רך לשיניים תותבות

חידוש נוסף שמקל על בעלי שיניים תותבות, בעיקר בגיל מבוגר הוא ריפוד רך. הריפוד הרך הוא שכבת מגן נוספת הממוקמת בין החניכיים לשכבת האקריל. הריפוד הרך מומלץ בעיקר כשישנו חוסר איזון בין השיניים בזמן האוכל או הדיבור, מה שגורם לשחיקת השיניים ולהיווצרות סדקים.

השיניים התותבות שחוקות וזקוקות לתיקון או חידוש? אנחנו בחיוך מושלם מתמחים כבר שנים בהתאמה, חידוש ותיקון שיניים תותבות ובידינו כל האמצעים לבצע את התיקון במדויק ותוך זמן קצר
אלטמן קידום עסקים