שיחזורי שיניים

שיחזורי שיניים

בעשורים האחרונים טיפולי אסתטיקה של השיניים התפתחו בצורה משמעותית והיום ניתן לבצע תיקוני ושיחזורי שיניים בצורה אופטימלית. בעזרת הטיפולים של שיחזורי שיניים אפשר לתקן בעיות שיניים שונות כגון שיניים אשר נראות בגוון שונה מאחרות, שיניים חסרות ושיקום שיניים באמצעות כתרים. השיטות השונות מאפשרות לרופאים להגיע לתוצאות
ברמה גבוהה מאוד.

שיחזורי סתימות

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר אצל רופאי השיניים הוא סתימה בשיניים. החומר הנפוץ בו משתמשים לצורך סתימה בשן נקרא אמלגם, חומר מתכתי אשר משאיר צבע כסוף על שן המטופלת. כיום ניתן לבצע סתימה על-ידי חומר לבן שאינו עשוי ממתכת ולאפשר טיפול אסתטי יותר. מטופלים אשר מעוניינים להסיר את צבע המתכת מהסתימות בשיניים יכולים לבקש מרופא השיניים לבצע שיחזורי סתימות בעזרת סתימות לבנות וכך גם להוציא את חומרי המתכת הלא בריאים מחלל הפה.

שיחזורים לשיניים לילדים

ילדים נוטים ליפול בזמן משחק ולשבור שיניים ובעיקר שיניים קדמיות. הדרך הטובה ביותר לטפל בשיניים שבורות היא על-ידי שיחזורים של השיניים השבורות. טיפול שיניים הדורש שיחזורים של השיניים נעשה על-ידי רופאי שיניים מיומנים המתמחים בשיחזורי שיניים ובטיפולי אסתטיקה דנטלית.

השלמת שיניים

שיניים שבורות, חסרות או שיניים שזזו ממקומן דורשות טיפול על-ידי רופא שיניים. הטיפול נעשה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השלמת שיניים לפי המבנה המקורי של השיניים הפגועות. ההשלמה, היא לא רק אסתטית אלא חשובה גם לבריאות המטופל. אם אתם זקוקים לשיחזורי שיניים ,מומלץ לכם לפנות למרפאת חיוך מושלם בע"מ המתמחה בשיחזורי שיניים מכל הסוגים ובכל השיטות המתקדמות.
​​​​​​​

שיחזור שיניים במרפאת חיוך מושלם בע"מ

מרפאת חיוך מושלם בע"מ מחזיקה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. המרפאה נמצאת ברחוב כיכר המייסדים 2 בעיר ראשון לציון, ומטפלת במאות לקוחות כל חודש הזקוקים לטיפולים אסתטיים ובריאותיים לשיניים. היום כבר לא צריך לקבל את מצב השיניים כמו שהוא וישנן דרכים רבות לשחזר את השיניים ולהחזיר אותן למצב בו הן היו לבנות, שלמות ובריאות. צוות המרפאה קובע פגישה מקדימה עם המטופל ועושה התאמה של הטיפול למצב השיניים, החניכיים והפה. טיפולי שיחזורי שיניים במרפאה מותאמים לכל מטופל ומטופל בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.


אלטמן קידום עסקים