שיקום הפה בראשון לציון

לא סתם נקבע המושג "חיוך בריא". מצב השיניים והמראה שלהן אינו קשור רק לאסתטיקה אלא מהווה סמל לבריאות כללית. שיניים חסרות או במצב של ריקבון מביאות לכך שהאוכל ילעס בצורה פחות טובה והגוף לא יוכל לעכל אותו היטב ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלו. לדבר יש כמובן השלכות בריאותיות. היום ישנן דרכים שונות לשיקום הפה הכוללות שימוש בטכנולוגיות חדשניות. שיטות הטיפול מספקות פתרון אסתטי ופונקציונלי כאחד. אנחנו בחיוך מושלם בע"מ עוסקים מעל 20 שנה בשיקום הפה ומתאימים לכל מטופל את השיטה המתאימה לו מבחינה פיזית ותקציבית.

שתלים- להשלים את החסר

דרך מצוינת להשלים שיניים חסרות היא שתלים. השתל הוא תחליף מלאכותי לשורש השן שאיננו. השתל יכול למלא את מקומה של שן אחת או מספר שיניים שיהיו מחוברות אליו. השתלים הם מעין ברגים עשויים טיטניום ובד"כ מוחדרים אל עצם הלסת. כאשר כמות העצם בלסת לא מספיקה עוברים טיפול נוסף של השתלת עצם כששיטה נפוצה היא הרמת סינוס. עם זאת, היום פותחו שיטות חדשות העוקפות את הבעיה לפחות חלקית כמו אול און פור, בה שיקום מלא מתבצע באמצעות ארבעה שתלים בלבד המושתלים באלכסון מנקודות בהן ישנה כמות מספיקה של עצם או השתלת זיגומה היא השתלת שתלים ארוכים מעצם הלחי.

איך נעשה תהליך ההשתלה?

תהליך ההשתלה נעשה באמצעים דיגיטליים מדוייקים בהם מוחדר השתל ללא צורך בחיתוך החניכיים וללא צורך בתפרים ומעליו מותקן מבנה זמני וכתר ואפשרות לתפקוד כבר מהיום הראשון להשתלה (למתאימים). במקרים אחרים מוחדר השתל אל עצם הלסת ואזור החניכיים מעליו נתפר. כעת יש להמתין לעיגון של השתל בצורה טובה יותר על ידי תאי עצם המתפתחים ומקיפים אותו וכך מקבעים אותו למקומו. אם הנתונים מתאימים- מצב הפה הוא תקין יחסית ויש כמות מספיקה של עצם שאינה דורשת השתלת עצם ניתן לעשות את התהליך ביום אחד כשמבנה השיניים הקבוע יורכב על השתל באותו היום.

אמצעים נוספים לשיקום הפה

מלבד שתל, ישנם אמצעים נוספים לשיקום הפה המתאימים למצבים משתנים:
כתר: את הכתר מתקינים כאשר שורש השן קיים אך כותרת השן איבדה חלק גדול מן החומר והיא פגומה. הכתר הוא שחזור קבוע של מבנה השן.
גשר: הגשר הוא שחזור קבוע של שן אחת או יותר שאינו נתמך על ידי שתל אלא על ידי השיניים הסמוכות.
תותבת נשלפת: תותבת נשלפת יכולה להיות חלקית או שלמה. התותבת מחוברת בעזרת ווים ובכל מקרה נדרשת שטיפה ותחזוקה קבועה שלה.

שיקום הפה- רק אצל מומחים

שיקום הפה כולל בתוכו הליכים כירורגיים מורכבים, במיוחד כשמדובר על שתלים בכלל ושתלים זיגומטים אף יותר. לכן חשוב להתחיל את התהליך אצל רופא מומחה ומקצועי בתחום שיקום הפה. אנחנו בחיוך מושלם מתמחים בכל נושא שיקום הפה ומבצעים במיומנות ובמקצועיות את כל המהלכים הנדרשים לקבלת חיוך בריא.

אלטמן קידום עסקים