השתלות שיניים בראשון לציון

השתלות שיניים בראשון לציון

השתלות שיניים הן הפתרון היעיל ביותר והאסתטי ביותר למי שאיבדו את שיניהם או שהשיניים שלהם הרוסות ומיועדות לעקירה. השתל הוא הבסיס של השן, הוא המחליף של שורש השן ועליו בונים את השן החדשה. ברוב המקרים השתלות שיניים הן לטווח הארוך, תלוי כמובן בסוג השתל ובמרפאה בה עוברים את הפרוצדורה. אצלנו ב"חיוך מושלם" תיהנו מעבודה מקצועית של המומחים בתחום ומהשיטות החדישות, הדיגיטליות והמתקדמות ביותר בארץ. צוות המרפאה הוא בעל ניסיון רב וישמח להעניק לכם טיפול ברמה הגבוהה ביותר.

סוגי השתלים

אז מה ההבדלים בין סוגי השתלים השונים? ההבדלים הם בשטח הפנים של השתל, בעיצוב השתל, בבקרת האיכות שלו, במחקרים סביב אותו השתל ובאיכות שלו וכמובן, במוניטין של החברה שמייצרת אותו. כיום יש כמה סוגי שתלים בהם נעשה שימוש – שתלים מטיטניום ושתלי זרקוניה כמו גם שתלי זיגומה, כשלכל אחד מהם יש את היתרונות שלו. אנו ב"חיוך מושלם" בוחרים בקפידה את החברות איתן אנו עובדים ומציעים ללקוחות שלנו רק את הטוב ביותר.


השתלות שיניים

למה לבחור ב"בחיוך מושלם"?

הנה כמה סיבות שתהיו מרוצים, וכדי שההשתלה ותוצאות השיקום הסופי יצליחו ב 100%, לשם אסטתיקה ותיפקוד מושלמים:

הדמיית פה – אחוזי ההצלחה כיום בשתלים דנטליים הינם גבוהים במיוחד אך כדי שזה יקרה, צריך קודם כל לבצע התאמה מלאה של השתל למטופל. ב"חיוך מושלם" מתחילים עם הדמיה של הפה על מנת לאמוד את מצבו ולקחת את המידות הדרושות, ואנו ממשיכים עם העבודה רק לאחר ביצוע הדמיה מלאה שתתמוך בהשתלה.

ליווי אישי מקצועי – טכנאי שיניים הוא סוג של אמן, אמן שיכול לסייע לכם לשנות את מראה הפה והשיניים לבלי היכר כמו גם לחיות באיכות חיים גבוהה יותר. כל תהליך ההשתלה אצלנו מלווה על ידי טכנאי שיניים מוסמך, שעושה את הכול על מנת שתהיו מרוצים ובכדי שההשתלה תצליח.
​​​​​​​

יחס אישי – אצלנו ב"בחיוך מושלם" כל לקוח הוא עולם ומלואו. היחס שלנו הוא אישי ואדיב ואנו מקפידים לענות על כל שאלה של המטופל בכל שלב ושלב בהליך ההשתלה, בשביל שיהיה רגוע ובטוח

מאות הלקוחות שלנו שטופלו על ידינו ונהנו מהשירותים המצוינים שלנו, הם ההוכחה שאנו עושים את מלאכתנו ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים.

אלטמן קידום עסקים