שיקום שיניים מורכב

שיקום שיניים מורכב

טיפולי שיקום השיניים הקיימים היום מאפשרים לכל אדם החושש להגיע לטיפולי שיניים לקבל ייעוץ והתאמת טיפול במיוחד עבורו. ישנן כמה שיטות לשיקום שיניים וניתן להתאים, יחד עם רופא השיניים, את הטיפול המומלץ למטופל. בתהליך שיקום שיניים מורכב, נדרש הרופא לעשות בדיקות ומדידות מקדימות בכדי שהטיפול יהיה אופטימלי לבעיית השיניים של כל מטופל ומטופל. מצב השיניים והפה של כל מטופל הוא שונה ולכן כל מטופל זקוק להתאמה מדוייקת לטיפול בשיניים.

שיקום פה ביום אחד

אחת משיטות שיקום השיניים הקיימות היום היא שיטה של שיקום פה ביום אחד. השיקום יכול להתבצע על-ידי התקנת 4 שתלים באיזור אחד של הפה ומעליו מלבישים קשת של 12 שיניים מלאכותיות. תהליך זה הוא אידאלי עבור מטופלים החוששים מטיפול ארוך הכרוך בכאבים. שיקום הפה הוא טיפול הכרוך בשיקום שיניים מורכב ולכן הרופאים המטפלים בשיטה זו צריכים להיות מיומנים ומנוסים בתחום.

שיקום פה מורכב על-ידי רופאים מומחים

בעת החיפוש אחר מרפאה לשיקום פה מורכב, חשוב לבדוק מה הניסיון של רופאי השיניים במרפאה בכל הנוגע לשיקום שיניים מורכב. לאחר הבדיקה ניתן לבחון את היתרונות בשיקום הפה ביום אחד בשיטות השונות ולהחליט יחד עם רופא השיניים מה הטיפול המתאים ביותר. הרצון של המטופל בשיקום הפה ביום אחד צריך להתאים גם למצב החניכיים, השיניים ואיכות העצם בפה לתוכה מחדירים את השתלים בטיפול. אם אתם מתלבטים לאיזו מרפאה יש ניסיון רב בשיקום שיניים מורכב, אתם יכולים להפסיק להתלבט ולפנות למרפאה המקצועית – חיוך מושלם בע"מ.
​​​​​​​

שיקום שיניים מורכב אצל רופאי מרפאת חיוך מושלם בע"מ

מרפאת חיוך מושלם בע"מ מציעה לכם שיקום שיניים מורכב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וממוחשבת המאפשרת למטופל להגיע לתוצאות הרצויות. צוות רופאי מרפאת חיוך מושלם הוא בעל ניסיון רב בשיקום הפה והשתלות שיניים. חידוש הפה והבאת המטופל לחיוך המושלם זו המטרה העיקרית של צוות המרפאה. עכשיו כשבחרתם את המרפאה הטובה ביותר לשיקום שיניים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המרפאה ולקבוע פגישה עם הרופא המטפל ויחד תעשו התאמה של הטיפול לצרכים שלכם.


אלטמן קידום עסקים