כתר זירקוניה לשיניים

כתר זירקוניה לשיניים

כתר זירקוניה לשיניים הינו למעשה תותב אשר שומר על חומר השן. חומר השן יכול להיפגע בעקבות מגוון רחב של גורמים, סתימות מרובות, טיפולים חוזרים, טיפולי שורש, ועוד, לאחר טיפולים רבים, חומר השן הולך ונפגם, ובמקרים אלה יש צורך בכתר זירקוניה לשיניים אשר יעטוף את החומר הקיים.

כיום, אחד מן הפתרונות הנפוצים ביותר הוא כתר זירקוניה לשיניים, מדובר בפתרון יעיל ואפקטיבי במיוחד, אשר מניב תוצאות מרביות. הכתר נחשב לעמיד ואיכותי במיוחד, הוא עשוי מתרכובת כימית שמתאימה במיוחד לצרכים דנטליים רבים. חיוך מושלם הנה מרפאה מקצועית, אשר מתמחים בטיפולי שיניים רבים, ובעלי ניסיון רב בסוגים שונים של כתרים, וכתר זירקוניה לשיניים בפרט.

כתרים דיגיטליים

בעקבות הקדמה הטכנלוגית, הכתרים מאפשרים לטכנאים לסרוק את המודל אשר נשלח מהרופא המטפל, וליצור כתר מושלם ומותאם אישית. מדובר בכתר חזק ועמיד במיוחד, בעל אכויות מדויקות ומקצועיות. חיוך מושלם מתמחים בכתרים דיגיטליים  ובפתרונות מתקדמים ברפואת השיניים, כאשר כל טיפול מתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן, עם אהבה רבה לתחום, שיקרבו אתכם צעד אחד נוסף אל עבר החיוך המושלם שתמיד חלמתם עליו.

כתרי חרסינה

כתר החרסינה משמש כתותב לשן, כאשר הוא מונח על החלק העליון שלה, מגן עליה, ומסייע בשיקום השן. כתרי החרסינה ידועים כבעלי יתרונות רבים, ראשית הם בעלי עמידות גבוהה, ומחזקים שיניים חלשות, ובנוסף הם משפרים משמעותית את המראה האסתטי של השן. כמו כן, טכניקת התקנת הכתרים נחשבת לקלה ופשוטה, ולכן מדובר בכתרים נפוצים במיוחד.
​​​​​​​

שיקום שן

טיפולי שיקום שיניים הפכו בשנים האחרונות לפופלרים במיוחד, הן בעקבות הצד הרפואי, והן בעקבות הצד האסתטי. טיפולי שיקום שיניים מתייחסים למגוון מצבים כמו עששת, חוסר בשן, חורים, ועוד. לאחר בדיקה מקיפה, הרופא מחליט מהו הטיפול הספציפי, ובהתאם לכך נקבעת תוכנית שיקום השן. חיוך מושלם מתמחים בטיפולי שיקום שיניים, תוך כדי מתן תוכנית טיפולים מקיפה ומפורטת, על מנת שכל מטופל ידע היטב את כל הפרטים החשובים, באיזה טיפול מדובר, כמה זמן יימשך הטיפול, ומהי העלות שלו. בחיוך מושלם גם המטופל יודע בדיוק כל שלב לאורך הדרך, ונהנה בשירות מקצועי ואדיב, ומתוצאות ברמה הגבוהה ביותר.


אלטמן קידום עסקים