ציפויי למינייט

ציפויי למינייט

אם אתם מתעניינים באסתטיקה בכלל ובאסתטיקה של השיניים בפרט, צמד המילים ציפויי למינייט רלוונטי עבורכם. ציפויי למינייט הוא חומר המיועד לחידוש ושיקום צבע השן.

בכדי להגיע לצבע שיניים לבן בהיר ומבריק, נעשה שימוש בציפויי למינייט על-ידי רופאי השיניים בטיפול קצר יחסית בקשת שלמה של השיניים. כלומר, הלמינייט מיועד לחלק העליון או התחתון של הפה ולא מתאים לשן בודדת. היתרון בכך הוא שכל השיניים בקשת אחת או בשתיהן, יהיו לבנות ומבריקות ללא הבדל ביניהן.

הדבקת הציפוי נעשית לאחר השחזה מינימלית של חזית השיניים ולא דורשת חיתוך או הרדמה.

למינייט בהתאמה אישית

בכדי לבצע את חידוש השיניים בצורה אופטימלית, רופא השיניים מבצע הדמייה ממחושבת של שיני המטופל בכדי להגיע למידות המדויקות של כל שן ושן. לאחר מדידת השיניים מייצרים את הציפוי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומתאימים את הציפוי לגודל השיניים.

ציפוי שיניים למינייט לשיפור האסתטיקה

שיניים לבנות ומבריקות רואים רק בסרטי קולנוע. האם גם הם משתמשים בציפוי שיניים למינייט? החברה שפיתחה את השיטה הזו היא חברה אמריקאית ורופאי השיניים בישראל המשתמשים בשיטה צריכים להיות מיומנים ומורשים על-ידי החברה האמריקאית לביצוע טיפולים בציפוי שיניים למינייט.

שיקום שיניים

השימוש בציפויי למינייט מאפשר למטופלים לעבור שיקום שיניים מהיר יחסית ולחדש אותם בצורה מעוררת השתאות. חיוך מושלם, לבן ומבריק ניתן לעשות בעזרת טיפול קצר יחסית של שיקום שיניים בלמינייט. אם אתם מעוניינים לשפר את האסתטיקה של השיניים בצורה קלה ומהירה, ציפויי שיניים הוא פיתרוןמצויין עבורכם. בכדי לבצע את שיקום השיניים באמצעות למינייט, אתם מוזמנים לפנות למרפאת חיוך מושלם בע"מ.
​​​​​​​

ציפויי שיניים במרפאת חיוך מושלם בע"מ

מרפאת חיוך מושלם בע"מ, הנמצאת בעיר ראשון לציון, מציעה למטופלים המגיעים למרפאה לבצע טיפולי אסתטיקה לשיניים. טיפולי האסתטיקה במרפאת חיוך מושלם בע"מ הם לרוב קצרים ולא מלווים בכאב, הרופא במרפאה עושה יחד עם המטופל התאמה למטרות של המטופל בהתאם למצב השיניים. אם אתם מעוניינים לחדש את השיניים שלכם ולהרגיש טוב עם כל חיוך, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למרפאת חיוך מושלם בראשון לציון ולהינות מחיוך מושלם כל היום.


אלטמן קידום עסקים