טיפול השתלת שיניים

טיפול השתלת שיניים

כאשר לאדם חסרות שיניים, הדבר יכול להשפיע באופן ניכר אל המראה, כמו גם על הביטחון האישי שלו. בנוסף יכול להתעורר קושי בזמן דיבור או בזמן אכילה. במקרים מסוג זה, השאיפה היא לשחזר לשיניים בעלי מראה אסתטי, וטבעי. הטיפול נועד להחזיר את הביטחון למטופל, ולשפר את איכות החיים.  גורם עקרי שיכול לגרום לפגיעה בשיניים הוא הזדקנות השן ושחיקתה, אך קיימים גם גורמים נוספים שיכולים לקרות בטרם עת כמו תאונה, חבלה, תזונה לא נכונה, עישון, וגנטיקה. טיפול השתלת שיניים מעניק פתרון לכל מי שסובל מבעיה רפואית אשר פוגמת בטיב השן, עד למצב בו נדרשת שן חדשה. חיוך מושלם מתמחים בהשתלות שיניים, תוך מתן תוכנית טיפול מקיפה, שירות אדיב ומקצועי, וצוות בעל ניסיון.

טיפולי שיניים במרכז

בעבר, טיפול השתלת שיניים היה נחשב להליך רפואי מורכב וקשה, שאורך זמן רב. אך כיום, בעקבות הקדמה הרפואית והטכנולוגית, קיימות אפשרויות רבות לטיפול השתלת שיניים, כאשר בימים אלה הטיפול נחשב ליחסית פשוט, ואף ניתן לבצע טיפול השתלת שיניים ביום אחד. לפני תחילת ההליך הרפואי של ההשתלה, יעבור המטופל בדיקה מקיפה, שתכלול צילומי לסת, צילומי שיניים, ובדיקות נוספות, על מנת לבנות תוכנית שלמה, ולוודא כי קיימת תשתית להברגה של השתל.

טיפולי שיניים בראשון לציון

חיוך מושלם מתמחים בטיפולי שיניים בראשון לציון, במרפאה תוכלו למצוא את מיטב המכשור המתקדם והמקצועי ביותר הקיים בשוק, צוות מנוסה, מקצועי, ואדיב, וכמובן מגוון רחב של טיפולי שיניים רפואיים ואסתטיים כאחד. כל מטופל עובר בדיקה מקיפה לפני כל טיפול, ובניית תוכנית טיפולים ספציפית ומיוחדת עבורו.
​​​​​​​

טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי שיניים אסתטיים נועדו לשפר ולהטיב את צורתן של השיניים, או להבהיר את הגוון הטבעי שלהן, שיכול להפוך לצהבהב בעקבות עישון, תזונה לא נכונה, וגורמים בריאותיים נוספים. באופן טבעי, לאורך השנים, זגוגית השן מצהיב, ומעניק לנו מראה פחות מחמיא והרבה פחות אסתטי. על מנת לשפר ולהחזיר את הלובן הטבעי של השן, ניתן כיום להבהיר את השיניים. כמו כן, קיימים טיפולים אסתטיים נוספים כמו שחזורי שיניים, כתרים אסתטיים שמטרתם העיקרית היא לשקם שיניים פגומות, ולהחזיר את המראה האסתטי והטבעי.


אלטמן קידום עסקים