שיקום פה בהרדמה

הדרך הטובה והיעילה ביותר לשיקום הפה היא דרך השתלות שיניים. כיום, הצורך בשיניים תותבות פחת ומטופלים רבים מבקשים לבצע שיקום פה על-ידי השתלות שיניים בכדי לתפקד ביום יום עם פה בריא ויפה. בחלק מטיפולי השיניים לשיקום הפה יש צורך בהרדמה. שיקום פה בהרדמה הוא חשוב בכדי להפחית את הסבל של המטופל ולאפשר לרופא לבצע ניתוחים מורכבים בצורה אופטימלית.

שיקום הפה על גבי שתלים

השתל נבנה במיוחד עבור הפה של המטופל והוא עובר בדיקות איכות בכדי לוודא שהוא יחזיק ויתפקד בפה של המטופל לטווח הארוך. ההכנה לשיקום הפה על גבי שתלים מתבצעת על-ידי הדמיית שיקום פה המאפשרת לרופא לקחת את המידות הרצויות ולתמוך בהשתלה לכל אורך הטיפול.

שיקום פה בהרדמה מלאה

טיפולים מורכבים של שיקום פה דורשים לעיתים הרדמה מלאה. ההחדרה של השתל לעצם יוצר עיצבוב רב שיכול המלווה בכאב, לכן בטיפולים שונים של שיקום פה יתכן ויהיה צורך בהרדמה מלאה. שיקום פה בהרדמה מלאה הוא מאוד יעיל ומאפשר עבודה מדוייקת של הרופא.

שיקום פה על גבי שתלים לאחר הדמיית שיקום פה

כאמור, הדמיית שיקום פה היא חלק חשוב לפני החדרת השתלים לעצם. שיקום פה על גבי שתלים יכול להיות ארוך מכיוון שיש צורך  בהמתנה בין טיפול לטיפול.

הרופא ירצה לוודא שהשתל נקלט בהצלחה בפה בכדי שהוא יוכל להמשיך לטפל בשתלים הבאים. ההמתנה בין טיפול לטיפול והצורך במעקב רציף עם הרופא, מאריכים את זמן שיקום פה על גבי שתלים. אם אתם מחפשים מרפאה מקצועית שמתמחה בשיקום פה באופן כללי ובשיקום פה בהרדמה בפרט, מומלץ לכם לפנות למרפאה המקצועית – חיוך מושלם בע"מ.
​​​​​​​

שיקום פה בהרדמה במרפאת חיוך מושלם בע"מ

מרפאת חיוך מושלם אחראית על טיפולים לשיקום הפה למאות מטופלים ברחבי הארץ. לצוות המרפאה ניסיון רב בשיקום פה בהרדמה מקומית או בהרדמה מלאה.

בכדי להתחיל את שיקום הפה הטוב ביותר עבורכם, אתם מוזמנים לפנות למרפאת חיוך מושלם בע"מ ולהגיע לפגישה להתאמת הטיפול עבורכם. הדמיית שיקום פה הנעשית במרפאה מאפשרת לכם לראות מה התוצאה האופטימלית בהתאם למצב החניכיים והשיניים בפה. שיקום הפה לחיוך מושלם עושים רק במרפאת חיוך מושלם בע"מ.


אלטמן קידום עסקים