יישור שיניים שקוף

חיוך ישר ויפה בעזרת יישור שיניים בשיטת קשתיות שקופות

חיוך יפה תלוי הרבה מאוד במראה השיניים שלנו. לפעמים, עקב סיבות מבניות של אזור הלסת והחניכיים או צמיחה שאינה ישרה של השיניים, החיוך נראה פחות אסטטי. חיוך שאינו אסטטי גורם בין היתר לחוסר ביטחון וחוסר נוחות לחייך בתמונות או לאכול ליד אנשים אחרים. אנשים שסובלים מהתופעה, מחפשים לבצע יישור שיניים, אך הם יודעים כי זה כרוך בברזלים שישבו על השיניים ומראה שהוא פחות אסטטי ממצב השיניים העקומות. אם זהו תסריט שמוכר לכם, דעו שכיום יש פתרון מצוין ליישור שיניים שכולו עובד על קשתיות שקופות.

השאירו פרטים למרפאת השיניים "חיוך מושלם" בניהולו של ד"ר דוד, הפתרון שלכם נמצא שם!

מהן קשתיות שקופות ליישור שיניים?

קשתיות שקופות ליישור שיניים, הן למעשה פלטות שקופות המותאמות לשיניים, למבנה החניכיים והלסת והן מולבשות בצורה מדויקת מבלי להפריע לשגרת היום יום שלכם ומבלי לכער את החיוך. באמצעות הפלטות השקופות תוכלו להסתובב ברוב שעות היום עם הפלטות ותסירו אותן רק כאשר תרצו לאכול או לצחצח שיניים.

היתרונות של הקשתיות השקופות

1. נוחות לשימוש – כל מי שמשתמש בקשתיות השקופות ליישור שיניים, למעשה נהנה מתפעול פשוט. הן ניתנות להלבשה והסרה בקלות, ללא מאמץ וללא כאב.

2. מראה יפה ואסטטי – הקשתיות השקופות שונות מאוד מכל אותם הברזלים שאופייניים יותר לגיל הילדות והבגרות. בגלל שהן שקופות, הן מאפשרות לכם להיות איתן לכל שעות היום מבלי להרגיש לא נוח או להתבייש לחייך. אדם ששם את הקשתיות השקופות יכול לחייך ולרוב כמעט ולא יבחינו בקיומן.

3. אפשרות טובה לשמירה על היגיינת הפה – את הקשתיות ניתן להסיר בקלות ולכן לפני אכילה, ניתן להסיר אותן, לשטוף ולנקות ובכך לשמור על ההיגיינה.

4. אין מתכות ואין כאבים – בניגוד לגשר או הפלטה שרבים מאיתנו זורים מהילדות, יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות היא לא מתכות וללא כאבים.

5. אין הגבלות על האכילה כמו עם גשר – מי שאוהב ללעוס מסטיק, יודע שכאשר יש גשר או פלטה ליישור שיניים, דבר זה לא אפשרי. עם קשתיות שקופות זו לא בעיה! כל מה שצריך לעשות זה להסיר את הקשתית בקלות, ללעוס את המסטיק ולהחזיר כשסיימתם.

רוצים גם מראה אסתטי של שיניים? השאירו פרטים וקבלו ממרפאת השיניים "חיוך מושלם" הצעת מחיר משתלמת!

האם השיטה מתאימה לכל אחד?

יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות מתאים לכל אחד ולכל הבעיות והליקויים שקיימים בסגר של השיניים. למרפאת השיניים "חיוך מושלם" בניהולו של ד"ר דוד, קיימים הטכנולוגיה, הידע והניסיון המתאימים על מנת שתוכלו לקבל טיפול קשתיות שקופות מצוין ומותאם למבנה הלסת שלכם ועם תוצאות בסוף התהליך. אתם תגיעו אלינו ויחד נבצע אבחון של מצב החניכיים, מצב העצם ונקבע תכנית טיפול ממוקדת.

אז אם אתם מחפשים חיוך יפה ויישור שיניים אסטטי, ללא ברזלים, ללא כאבים, עם אפשרות להסרה ואכילה של כל דבר שתרצו, קשתיות שקופות זה בדיוק מה שאתם צריכים! השאירו פרטים כאן למטה ואנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת שתחזיר לכם את החיוך ואת הביטחון. אז למה אתם מחכים?

השאירו פרטים ואנו במרפאת "חיוך מושלם" נחזור אליכם!

אלטמן קידום עסקים