הרמות סינוס

הרמות סינוס

טיפולי שיניים הם לא הטיפולים האהודים ביותר על האוכלוסייה, אך הם חשובים וחיוניים לבריאות הפה והבריאות הכללית של כל אחד מאיתנו. חלל הפה, החניכיים והשיניים הם חלק חשוב בגוף ולא ניתן להזניח אותם לעומת חלקים אחרים. הזנחה ואי-טיפול בבעיות שיניים עלול לגרור בעיות בריאותיות גם בחלקים אחרים בגוף. לכן, חשוב לבצע טיפולי שיניים במרפאה מקצועית עם רופאי שיניים בעלי ניסיון. אחד הטיפולים הנפוצים היום הקשורים לטיפולי שיניים באופן כללי ולהשתלות שיניים בפרט, הוא הרמות סינוס.

הרמות סינוס הוא חלק מטיפול מקומי המאפשר לרופא השיניים לבצע החדרת שתלים במקומות בהם יש חוסר בשן.

השתלת שיניים ללא הרמת סינוס

בחלל הפה, במקומות בהם יש חוסר בשיניים, ניתן לבצע השתלת שיניים מסוגים שונים. טיפול הכולל הרמות סינוס לא מחוייב בכל השתלת שיניים. השתלת שיניים ללא הרמת סינוס אפשרית בחלל פה שבו אין ספיגת עצם מוגברת, מה שמונע ברוב המקרים מלהחדיר את השתל לעצם בחלל הפה.

טיפול לשיקום הפה

טיפול לשיקום הפה מותאם לכל מטופל לפי מצב החניכיים והשיניים שלו. בכדי שהטיפול יעשה בצורה מקצועית צריך לבחור רופא שיניים בעל ניסיון בשיקום הפה. מכיוון שטיפולי שיניים מורכבים הכוללים הרמות סינוס והשתלות שיניים דורשים עבודה זהירה ומיומנת, רק רופאים בעלי ניסיון בתחום יכולים לבצע טיפול לשיקום הפה.

טיפול שיניים בהרדמה

כאמור, טיפולי שיניים הם לא אהודים במיוחד ויש סיבה טובה לכך. חלק גדול מטיפולי השיניים הם כואבים או יוצרים אי-נוחות למטופלים. לכן, טיפולים רבים נעשים עם הרדמה המאפשרת לרופא השיניים לבצע טיפול מקצועי ללא סבל למטופל. טיפול שיניים בהרדמה יכול להתבצע בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית, תלוי במורכבות הטיפול.

הרדמה לטיפולי שיניים נעשית על-ידי רופאים המתמחים בכך ובעלי ניסיון בטיפול עם חומרי הרדמה באופן כללי.
​​​​​​​

הרמות סינוס במרפאת חיוך מושלם בע"מ

במרפאת חיוך מושלם בע"מ תוכלו לבצע את כל טיפולי השיניים המורכבים. צוות המרפאה מיומן ומנוסה בהשתלות שיניים ובהרמות סינוס כהכנה להשתלות שיניים.

אם אתם מעוניינים בשיקום הפה שלכם ובחזרה לחיוך רחב ויפה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המרפאה ולקבוע פגישה להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבור החניכיים והשיניים שלכם.


אלטמן קידום עסקים