ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה (למינייט)


ראיתם את החיוך הלבן והזוהר של כוכבי קולנוע והסתנוורתם? היום תחום האסתטיקה של השן הוא חלק חשוב מרפואת השיניים. מראה אסתטי של השיניים משדר בריאות ועוצמה ולא במקרה- אדם בעל חיוך בריא חש יותר ביטחון, מרבה יותר לחייך והדבר משפיע עליו מכל הבחינות. אחד הטיפולים היעילים לקבלת מראה שיניים לבן ובריא הוא ציפוי חרסינה הנותן לא רק לובן אלא גם ברק, מה ששומר על מראה טבעי. אצלנו בחיוך מושלם נסייע לכם להגיע לחיוך לבן ובריא לא פחות משל כוכבי קולנוע.

מהו ציפוי חרסינה ומהם יתרונותיו?

ציפוי חרסינה או למינייט היא טכניקה המאפשרת ציפוי של השן ללא שימוש בכתרים שלמים. החלק היחיד המצופה בחרסינה הוא חזית השן ולכן זהו תהליך פשוט יחסית שאינו דורש כמעט לגעת בשן הטבעית. הציפוי עשוי מעלי חרסינה דקיקים בעובי של 0.2 עד 0.5 מ"מ. עלי החרסינה מודבקים לשן, מכסים על הפגמים מצד אחד אך אינם פוגמים במראה הטבעי מצד שני. ציפוי השן מתחבר היטב לשן הטבעית והופך ממש להיות חלק בלתי נפרד ממנה. שן עם ציפוי חרסינה אינה דורשת תחזוקה או טיפול מיוחדים. התזכורת היחידה לכך שהשן מצופה הוא המראה האסתטי שלה.


איך נעשה הטיפול?

ציפוי החרסינה הדק מוכן במעבדה בהתאם למידות ומבנה חזית שן המטופל. אצלנו בחיוך מושלם נעשות הדמיות במקום והדבר מקל ומקצר את התהליך. הטיפול נעשה בשלושה שלבים או מפגשים: במפגש הראשון נעשה שיוף השיניים המיועדות לציפוי, השלב השני הוא הכנת הציפויים במעבדה באופן אישי לכל מטופל והשלב השלישי הוא הדבקת הציפויים לחזית השן באמצעות דבק מיוחד. כיוון שהציפוי דק מאוד, נדרש רק שיוף קל ביותר של חזית השן ולא השחזה אגרסיבית יותר כפי שעושים בכתרים למשל.

איך לטפל בשיניים עם ציפוי חרסינה?

כאמור, לא נדרשים טיפול או תחזוקה מיוחדים. חשוב לצחצח שיניים פעמיים ביום. יש להשתמש במשחת שיניים שלא תפגע או תשחק את הציפוי- כדאי לקרוא ולוודא שהמשחה מתאימה. מומלץ להשתמש בחוט דנטלי לשמירה על היגיינת הפה. לאחר הטיפול תוכלו לאכול כרגיל אך מומלץ לא לאכול מאכלים קשים מדי כמו פיצוחים שיכולים לפגוע בציפוי החדש.

ציפוי חרסינה – רק אצל רופא מנוסה

ציפויי החרסינה במרפאתנו מבוצעים ע"י דר' לוקאס שקלרק, בעל 20 שנות ניסיון בשיקום הפה בשיטות דיגיטליות – 100% מדוייקות.

ציפוי חרסינה הוא טיפול פשוט ביחס לטיפולים והליכים מורכבים כמו השתלות שיניים והליכים אחרים הקשורים לשיקום הפה. עדיין, נדרשת עבודה מדוייקת של שיוף השן במידה הנכונה, הכנת הציפוי בצורה וגוון שיתאימו במדוייק לשיניים שלכם וכן הדבקה באופן עמיד שיחזיק לאורך זמן. לכן חשוב לוודא שזהו רופא בעל ניסיון רב בטיפול זה. אנחנו בחיוך מושלם מתמחים גם בטיפולי אסתטיקה, כולל ציפוי חרסינה, עושים זאת במקצועיות כשהמטופלים יוצאים מהמרפאה עם חיוך.

אלטמן קידום עסקים